Седмично разписание

                                  ВТОРИ  СРОК

          І     КЛАС                                                                      

          ПОНЕДЕЛНИК                                           

1.  Български език и литература  

   2.  Български    език и литература                                                    

  3.  Математика                                                   

     4. Музика

     5. Физическо възпитание и спорт

           ГЦОУД

      12.15ч. –  12.45ч. – обедно хранене

      12.45ч. – 13.30ч. –  организиран  отдих и физическа активност

      13.30ч. – 14.10ч. – самоподготовка

      14.10ч. – 14.50ч. – самоподготовка

      14.50ч. – 15.30ч. – занимания по интереси

      15.30ч. – 16.10ч. – занимания по интереси

            ВТОРНИК                                                       

  1. Български език и литература                                   
  2. Български език и литература                                                    
  3. Математика
  4. Технологии и предприемачество

Учебен час по спортна дейност

            ГЦОУД

       12.15ч. –  12.45ч. – обедно хранене

      12.45ч. – 13.30ч. –  организиран  отдих и физическа активност

      13.30ч. – 14.10ч. – самоподготовка

      14.10ч. – 14.50ч. – самоподготовка

      14.50ч. – 15.30ч. – занимания по интереси

      15.30ч. – 16.10ч. – занимания по интереси

            СРЯДА                                                                

  1. Български език и литература
  2. Избираем учебен час по Български език и литература                                                 
  3. Математика                                          .
  4. Изобразително изкуство
  5. Изобразително изкуство

            ГЦОУД

      12.15ч. –  12.45ч. – обедно хранене

      12.45ч. – 13.30ч. –  организиран  отдих и физическа активност

      13.30ч. – 14.10ч. – самоподготовка

      14.10ч. – 14.50ч. – самоподготовка

      14.50ч. – 15.30ч. – занимания по интереси

      15.30ч. – 16.10ч. – занимания по интереси

           ЧЕТВЪРТЪК

  1. Български език и литература
  2. Математика
  3. Околен свят
  4. Физическо възпитание и спорт

Час на класа

            ГЦОУД

      12.15ч. –  12.45ч. – обедно хранене

      12.45ч. – 13.30ч. –  организиран  отдих и физическа активност

      13.30ч. – 14.10ч. – самоподготовка

      14.10ч. – 14.50ч. – самоподготовка

      14.50ч. – 15.30ч. – занимания по интереси

      15.30ч. – 16.10ч. – занимания по интереси

          ПЕТЪК

      1. Български език и литература

      2. Избираем учебен час – Математика

      3. Музика

      4. Избираем учебен час – Физ.възп. и спорт

          ГЦОУД

       11.30ч. –  12.00ч. – организиран  отдих и физическа активност

       12.00 ч. – 12,30 –обедно хранене

       12.30ч. – 13.30ч. –  организиран  отдих и физическа активност

       13.30ч. – 14.10ч. – самоподготовка

       14.10ч. – 14.50ч. – самоподготовка

       14.50ч. – 15.30ч. – занимания по интереси

       15.30ч. – 16.10ч. – занимания по интереси

             ІІ а  КЛАС

            ПОНЕДЕЛНИК

  1. Български език и литература
  2. Български език и литература
  3. Математика
  4. Изобразително изкуство
  5. Избираем учебен час – Физическо възпитание и спорт

            ГЦОУД

      12.15ч. –  12.45ч. – обедно хранене

      12.45ч. – 13.30ч. –  организиран  отдих и физическа активност

      13.30ч. – 14.10ч. – самоподготовка

      14.10ч. – 14.50ч. – самоподготовка

      14.50ч. – 15.30ч. – занимания по интереси

      15.30ч. – 16.10ч. – занимания по интереси

            ВТОРНИК

  1. Математика
  2. Български език и литература
  3. Английски език
  4. Технологии и предприемачество
  5. Музика

            ГЦОУД

            12.15ч. –  12.45ч. – обедно хранене

      12.45ч. – 13.30ч. –  организиран  отдих и физическа активност

      13.30ч. – 14.10ч. – самоподготовка

      14.10ч. – 14.50ч. – самоподготовка

      14.50ч. – 15.30ч. – занимания по интереси

      15.30ч. – 16.10ч. – занимания по интереси

            СРЯДА

  1. Български език и литература
  2. Български език и литература
  3. Математика
  4. Физическо възпитание и спорт

Час на класа

           ГЦОУД

       12.15ч. –  12.45ч. – обедно хранене

      12.45ч. – 13.30ч. –  организиран  отдих и физическа активност

      13.30ч. – 14.10ч. – самоподготовка

      14.10ч. – 14.50ч. – самоподготовка

      14.50ч. – 15.30ч. – занимания по интереси

      15.30ч. – 16.10ч. – занимания по интереси

            ЧЕТВЪРТЪК

  1. Избираем учебен час -Математика
  2. Български език и литература
  3. Околен свят
  4. Музика
  5. Английски език

           ГЦОУД  

      12.15ч. –  12.45ч. – обедно хранене

      12.45ч. – 13.30ч. –  организиран  отдих и физическа активност

      13.30ч. – 14.10ч. – самоподготовка

      14.10ч. – 14.50ч. – самоподготовка

      14.50ч. – 15.30ч. – занимания по интереси

      15.30ч. – 16.10ч. – занимания по интереси

            ПЕТЪК

  1. Български език и литература
  2. Избираем учебен час – Български език и литература
  3. Изобразително изкуство
  4. Физическо възпитание и спорт

Учебен час спортна дейност

           ГЦОУД

      12.15ч. –  12.45ч. – обедно хранене

      12.45ч. – 13.30ч. –  организиран  отдих и физическа активност

      13.30ч. – 14.10ч. – самоподготовка

      14.10ч. – 14.50ч. – самоподготовка

      14.50ч. – 15.30ч. – занимания по интереси

      15.30ч. – 16.10ч. – занимания по интереси

             ІІ б   КЛАС

            ПОНЕДЕЛНИК

  1. Български език и литература
  2. Български език и литература
  3. Математика
  4. Изобразително изкуство
  5. Избираем учебен час – Физическо възпитание и спорт

            ГЦОУД

            12.15ч. –  12.45ч. – обедно хранене

      12.45ч. – 13.30ч. –  организиран  отдих и физическа активност

      13.30ч. – 14.10ч. – самоподготовка

      14.10ч. – 14.50ч. – самоподготовка

      14.50ч. – 15.30ч. – занимания по интереси

      15.30ч. – 16.10ч. – занимания по интереси

            ВТОРНИК

  1. Математика
  2. Български език и литература
  3. Технологии и предприемачество
  4. Музика
  5. Английски език

            ГЦОУД

      12.15ч. –  12.45ч. – обедно хранене

      12.45ч. – 13.30ч. –  организиран  отдих и физическа активност

      13.30ч. – 14.10ч. – самоподготовка

      14.10ч. – 14.50ч. – самоподготовка

      14.50ч. – 15.30ч. – занимания по интереси

      15.30ч. – 16.10ч. – занимания по интереси

            СРЯДА

  1. Български език и литература
  2. Български език и литература
  3. Околен свят
  4. Математика
  5. Физическо възпитание и спорт

           ГЦОУД

      12.15ч. –  12.45ч. – обедно хранене

      12.45ч. – 13.30ч. –  организиран  отдих и физическа активност

      13.30ч. – 14.10ч. – самоподготовка

      14.10ч. – 14.50ч. – самоподготовка

      14.50ч. – 15.30ч. – занимания по интереси

      15.30ч. – 16.10ч. – занимания по интереси

            ЧЕТВЪРТЪК

  1. Избираем учебен час – Математика
  2. Български език и литература
  3. Английски език
  4. Музика

Час на класа

           ГЦОУД  

      12.15ч. –  12.45ч. – обедно хранене

      12.45ч. – 13.30ч. –  организиран  отдих и физическа активност

      13.30ч. – 14.10ч. – самоподготовка

      14.10ч. – 14.50ч. – самоподготовка

      14.50ч. – 15.30ч. – занимания по интереси

      15.30ч. – 16.10ч. – занимания по интереси

            ПЕТЪК

  1. Български език и литература
  2. Избираем учебен час – Български език и литература
  3. Изобразително изкуство
  4. Физическо възпитание и спорт

     Учебен час спортна дейност

           ГЦОУД

       12.15ч. –  12.45ч. – обедно хранене

      12.45ч. – 13.30ч. –  организиран  отдих и физическа активност

      13.30ч. – 14.10ч. – самоподготовка

      14.10ч. – 14.50ч. – самоподготовка

      14.50ч. – 15.30ч. – занимания по интереси

      15.30ч. – 16.10ч. – занимания по интереси

      ІІІ   КЛАС

      ПОНЕДЕЛНИК

  1. Български език и литература
  2. Компютърно моделиране
  3. Избираем учебен час – Математика
  4. Човекът и обществото
  5. Английски език
  6. Физическо възпитание и спорт

             ГЦОУД

      13.10ч. –  13..40ч. обедно хранене

      13.40 ч. – 14.10 ч. организиран отдих и физическа активност

      14.10ч. – 14.50ч. –  самоподготовка

      14.50ч. – 15.30ч. – самоподготовка

      15.30ч. – 16.10ч. – занимания по интереси

      16.10ч. – 16.50ч. – занимания по интереси

            ВТОРНИК

  1. Български език и литература
  2. Български език и литература
  3. Технологии и предприемачество
  4. Математика
  5. Музика

            ГЦОУД

      12.20 ч. –  12.50ч. – обедно хранене

      12.50ч. – 13.30ч. –  организиран  отдих и физическа активност

      13.30ч. – 14.10ч. – самоподготовка

      14.10ч. – 14.50ч. – самоподготовка

      14.50ч. – 15.30ч. – занимания по интереси

      15.30ч. – 16.10ч. – занимания по интереси

     СРЯДА

  1. Български език и литература
  2. Български език и литература
  3. Английски език
  4. Човекът и обществото
  5. Изобразително изкуство
  6. Физическо възпитание и спорт

      ГЦОУД     

      13.10ч. –  13..40ч. обедно хранене

      13.40 ч. – 14.10 ч. организиран отдих и физическа активност

      14.10ч. – 14.50ч. –  самоподготовка

      14.50ч. – 15.30ч. – самоподготовка

      15.30ч. – 16.10ч. – занимания по интереси

      16.10ч. – 16.50ч. – занимания по интереси

     ЧЕТВЪРТЪК

  1. Български език и литература
  2. Математика
  3. Човекът и природата
  4. Български език и литература
  5. Музика

Учебен час спортна дейност

      ГЦОУД

            13.10ч. –  13..40ч. обедно хранене

      13.40 ч. – 14.10 ч. организиран отдих и физическа активност

      14.10ч. – 14.50ч. –  самоподготовка

      14.50ч. – 15.30ч. – самоподготовка

      15.30ч. – 16.10ч. – занимания по интереси

      16.10ч. – 16.50ч. – занимания по интереси

      ПЕТЪК

  1. Английски език
  2. Математика
  3. Избираем учебен час – Бълг.език и литература
  4. Изобразително изкуство
  5. Физическо възпитание и спорт

ЧК

           ГЦОУД

      13.10ч. –  13..40ч. обедно хранене

      13.40 ч. – 14.10 ч. организиран отдих и физическа активност

      14.10ч. – 14.50ч. –  самоподготовка

      14.50ч. – 15.30ч. – самоподготовка

      15.30ч. – 16.10ч. – занимания по интереси

      16.10ч. – 16.50ч. – занимания по интереси

    ІV  КЛАС

      ПОНЕДЕЛНИК

  1. Български език и литература
  2. Английски език
  3. Български език и литература
  4. Математика
  5. Музика

Час на класа

            ГЦОУД

            13.10ч. –  13..40ч. обедно хранене

      13.40 ч. – 14.10 ч. организиран отдих и физическа активност

      14.10ч. – 14.50ч. –  самоподготовка

      14.50ч. – 15.30ч. – самоподготовка

      15.30ч. – 16.10ч. – занимания по интереси

      16.10ч. – 16.50ч. – занимания по интереси

            ВТОРНИК

  1. Математика
  2. Български език и литература
  3. Човекът и обществото
  4.  Изобразително изкуство
  5. Физическо възпитание и спорт
  6. Английски език

            ГЦОУД

      13.10ч. –  13..40ч. обедно хранене

      13.40 ч. – 14.10 ч. организиран отдих и физическа активност

      14.10ч. – 14.50ч. –  самоподготовка

      14.50ч. – 15.30ч. – самоподготовка

      15.30ч. – 16.10ч. – занимания по интереси

      16.10ч. – 16.50ч. – занимания по интереси

      СРЯДА

  1. Български език и литература
  2. Български език и литература
  3. Математика
  4. Човекът и природата
  5. Физическо възпитание и спорт

Учебен час по спортна дейност

            ГЦОУД

      13.10ч. –  13.40ч. обедно хранене

      13.40 ч. – 14.10 ч. организиран отдих и физическа активност

      14.10ч. – 14.50ч. –  самоподготовка

      14.50ч. – 15.30ч. – самоподготовка

      15.30ч. – 16.10ч. – занимания по интереси

      16.10ч. – 16.50ч. – занимания по интереси

      ЧЕТВЪРТЪК

  1. Български език и литература
  2. Български език и литература
  3. Избираем учебен час – Математика
  4. Компютърно моделиране
  5. Физическо възпитание и спорт
  6. Английски език

     ГЦОУД

      13.10ч. –  13..40ч. обедно хранене

      13.40 ч. – 14.10 ч. организиран отдих и физическа активност

      14.10ч. – 14.50ч. –  самоподготовка

      14.50ч. – 15.30ч. – самоподготовка

      15.30ч. – 16.10ч. – занимания по интереси

      16.10ч. – 16.50ч. – занимания по интереси

      ПЕТЪК

  1. Математика
  2. Човекът и природата
  3. Избираем учебен час – Бълг.език и литература
  4. Технологии и предприемачество
  5. Музика

     ГЦОУД 

       12.20ч. –  12.50ч. – обедно хранене

       12.50ч. – 13.30ч. –  организиран  отдих и физическа активност

      13.30ч. – 14.10ч. – самоподготовка

      14.10ч. – 14.50ч. – самоподготовка

      14.50ч. – 15.30ч. – занимания по интереси

      15.30ч. – 16.10ч. – занимания по интереси